Fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME

Představujeme vám novým model fotopasti BUNATY WIDE ANGLE EXTREME. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce BUNATY.

Fotopast má tyto parametry:

– V noci vidí až na: 10m

– Velikost displeje: 2″

– BUNATY WIDE ANGLE EXTREME je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR přísvit: 940nm

– Časosběrné pořizování fotografií

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. BUNATY WIDE ANGLE EXTREME tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti 2″.

Fotopasti BUNATY

BUNATY patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 4 fotopasti. Značka BUNATY je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 6700 Kč.

Zlatá střední cesta

BUNATY WIDE ANGLE EXTREME nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME má ir noční vidění max. na 10m.

Máte-li oblíbenou značku BUNATY. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti BUNATY.