Fotopasti BUNATY a BROWNING

Fotopasti Bunaty

fotopasti na ochranu majetku se pro český trh vyrábějí ve dvou hlavních značkách. Produkty BUNATY jsou nejrozšířenější, a to nejen na českém trhu. Jejich hlavní předností je spolu se spolehlivostí to, že mají displej na přední straně (je samozřejmě schovaný za předním krytem, takže nejde po zakrytí vidět). Tato zdánlivá maličkost může mít rozhodující vliv při odhalení zlodějů, vandalů nebo jiných nezvaných osob, a to zvláště tehdy, když fotopast umístíte na větší vzdálenost, do vyšších míst apod.. Když totiž instalujete běžnou fotopast, riskujete, že ji nastavíte tak, že nebude dobře snímat vámi požadovaný prostor. To se vám u fotopasti Bunaty nestane, jelikož přímo na displeji uvidíte, co bude snímat. Na displeji uvidíte také laserové ukazovátko, díky kterému záběr fotopasti sami nastavíte.

Výhody fotopastí Bunaty

  • kompletní české prostředí a překlad návodů i menu přístroje!
  • Léty osvědčená značka s velkým počtem spokojených zákazníků i mezi nejnáročnější klientelou (města, policie, velké firmy),
  • mají baterie oddělené od zbytku fotopasti – při vytečení baterií nedojde k poničení fotopasti!
  • Na rozdíl od jiných fotopastí snadno zjistíte stav baterií po oddělání předního krytu,
  • vysoká kvalita záznamů v noci a v nepříznivých podmínkách, která převyšuje většinu (i dražší) konkurence,

Ve zkratce se dá říct, že jen velmi obtížně budete hledat ve stejných cenových relacích kvalitativně srovnatelné fotopasti!

Fotopasti Browning

Fotopasti značky Browning sice nejsou tak rozšířené jako jejich hlavní konkurent Bunaty, nicméně pokrývají většinu zbývajícího trhu. To, že mají menšinový podíl, rozhodně neznamená, že jsou horší. Je tomu právě naopak. Produkty této značky vynikají po všech stránkách a rozhodně překonávají ostatní konkurenci. Po technické stránce se dá říci, že jsou zcela srovnatelné s Bunaty, pro jejich největšího konkurenta však mluví větší uživatelská přívětivost a překlad fotopastí a menu do češtiny.

Jak vybrat fotopast?

fotopasti na ochranu majetku

Nejjednodušší je poradit se s odborným prodejcem, který vám případně fotopast nainstaluje a zprovozní.