Apeman Trail Cam H65

Rádi představíme nejnovější model fotopasti od výrobce ApemanApeman Trail Cam H65. Tato fotopast je opravdu zajímavá, a to díky svému vynikajícímu rozlišení 12MP. Nejedná se o žádný obyčejný model, ale skutečnou novinku na trhu.

Apeman Trail Cam H65 má tyto parametry:

– Rozlišení: 12MP

– IR přísvit: 850nm

– IR noční vidění max. na: přibližně 15m

– Apeman Trail Cam H65 patří mezi nejlevnější fotopasti

– Velikost displeje: 2″

Prospěch většího displeje

Větší displej přináší pohodlnější práci s fotopastí. Obvykle se doporučuje velikost displeje 2 palce. Tato konkrétní fotopast je vybavena 2palcovou obrazovkou.

IR přísvit pro noční vidění

Noční vidění je klíčovou funkcí u fotopastí. Vyšší výkon přísvitu však znamená vyšší spotřebu baterie. Většinou je dostatečný přísvit v rozmezí 15-25 metrů, protože na větší vzdálenosti už PIR čidlo nereaguje. Fotopast Apeman Trail Cam H65 má dosvit ir přibližně 15 metrů.

Význam rozlišení

Rozlišení snímače má významný vliv na kvalitu a velikost snímků. To znamená, že čím vyšší rozlišení fotopast mít bude, tím lepší kvalitu záznamů bude schopna poskytnout. Konkrétně fotopast, o které mluvíme, má rozlišení 12 megapixelů.

Noční vidění na fotopascích

Noční vidění je klíčovou funkcí pro správné fungování fotopastí, které se především využívají v noci. Jedním z důležitých parametrů je vlnová délka infračerveného přísvitu (IR přísvitu). Existují dva typy IR přísvitu: 940nm a 840nm. Zatímco 940nm přísvity jsou pro lidské oko zcela neviditelné, přísvity s vlnovou délkou 840nm lehce červeně svítí. Navzdory svému světelnému projevu, však přísvity s vlnovou délkou 840nm dosvítí o jednu třetinu dále než světlo s vlnovou délkou 940nm.

Apeman – Výrobce fotopast

Apeman je jedním z předních výrobců fotopast na trhu. Společnost se pyšní již čtvrtou generací svých produktů. Značka Apeman se zaměřuje na poskytování kvalitních fotopast za konkurenceschopné ceny. Nabízíme široký výběr modelů, které uspokojí jak začínající tak zkušené lovce a příznivce přírody.

V naší nabídce nechybí ani nejnovější modely fotopast, které vás nadchnout svými pokročilými funkcemi a vynikajícími možnostmi. Ať už se jedná o sledování zvěře nebo zabezpečení vašeho majetku, fotopast Apeman vám poskytne spolehlivý výkon a vynikající kvalitu fotografií a videí.

Jsme si vědomi, že cena je pro vás důležitá a proto vám nabízíme fotopasti od značky Apeman za dostupnou cenu. Naše nejlevnější modely se pohybují okolo 1800 Kč, čímž se stávají cenově dostupnou alternativou pro každého, kdo si přeje pořídit kvalitní fotopast bez narušení rozpočtu.

Zároveň však nezapomínáme na kvalitu našich výrobků. Věříme, že naše fotopasti splní vaše očekávání a budou vám sloužit spolehlivě po mnoho let. S fotopastí Apeman budete mít jistotu, že vám neunikne žádná zajímavá situace a pořídíte ty nejlepší záběry přírody.

Výhodná cena

Tato fotopast je zařazena mezi nejlevnější fotopasti na trhu. Pokud tedy hledáte dostupnou fotopast, Apeman Trail Cam H65 je pro vás skvělou volbou. Patří mezi nejlevnější modely fotopastí, jejichž cena se pohybuje do 2300 Kč.

Shrnutí

V článku jsme představili nejnovější model fotopasti od výrobce Apeman – Apeman Trail Cam H65. Tato fotopast se vyznačuje vynikajícím rozlišením 12MP a je skutečnou novinkou na trhu. Hlavní parametry fotopasti jsou následující:

  • Rozlišení: 12MP
  • IR přísvit: 850nm
  • IR noční vidění max. na: přibližně 15m
  • Fotopast je jednou z nejlevnějších na trhu
  • Velikost displeje: 2 palce

Větší displej fotopasti přináší pohodlnější práci s ní. Fotopast Apeman Trail Cam H65 je vybavena 2palcovou obrazovkou. Noční vidění je klíčovou funkcí u fotopastí a vyšší výkon přísvitu znamená vyšší spotřebu baterie. Fotopast Apeman Trail Cam H65 má dostatečný přísvit v rozmezí 15 metrů. Rozlišení snímače má významný vliv na kvalitu a velikost snímků. Fotopast Apeman Trail Cam H65 má rozlišení 12 megapixelů. Přísvity s vlnovou délkou 840nm, kterým fotopast disponuje, dosvítí o jednu třetinu dále než přísvity s vlnovou délkou 940nm.

Výrobcem fotopasti je společnost Apeman, která je jedním z předních výrobců na trhu. Nabízí široký výběr kvalitních fotopast za konkurenceschopné ceny. Fotopasti Apeman poskytují spolehlivý výkon a vynikající kvalitu fotografií a videí. Cena fotopasti Apeman Trail Cam H65 se pohybuje okolo 2300 Kč, čímž se stává cenově dostupnou alternativou pro každého zájemce o fotopast.

Závěrem lze říci, že fotopast Apeman Trail Cam H65 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a dostupnou fotopast s vynikajícím rozlišením a nočním viděním. Tato fotopast poskytuje spolehlivý výkon a zajímavé záběry přírody.

Máte-li oblíbenou značku Apeman. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Apeman.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 12MP
IR přísvit 850nm
IR noční vidění max. na Přibližně 15m
Velikost displeje 2″
IR přísvit vlnová délka 840nm
Cena Okolo 2300 Kč