BUNATY WIDE FULL HD

Nově vám představujeme inovativní model fotopasti BUNATY WIDE FULL HD, která se pyšní mnoha pokročilými funkcemi. Tato zajímavá fotopast je posledním produktem od renomované značky BUNATY.

BUNATY WIDE FULL HD má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Má noční vidění do vzdálenosti: 15m

– Timelapse funkce

– Velikost displeje: 2″

– BUNATY WIDE FULL HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Význam nočního vidění pro fotopasti

Noční vidění představuje klíčový prvek pro efektivní fungování fotopastí. Optimální nasvícení však vyžaduje odpovídající spotřebu energie, což je důležité zohlednit při výběru vhodného zařízení. Ideální dosah osvětlení se obvykle pohybuje v rozmezí 15-25 metrů, neboť větší vzdálenost by již překračovala účinnost PIR senzoru. Jednou z kvalit fotopasti BUNATY WIDE FULL HD je dosvit infračerveného osvětlení až do vzdálenosti 15 metrů.

Velikost displeje: důležitý faktor při výběru fotopasti

Při výběru fotopasti je jedním z klíčových faktorů velikost displeje. Čím větší je displej, tím pohodlněji a efektivněji budete moci pracovat s vaší fotopastí. Doporučená velikost displeje se obvykle pohybuje kolem 2 palců, což je ideální pro většinu situací. Naše fotopast je vybavena přehledným a jasným displejem o velikosti 2 palce, který vám usnadní práci a zaručí precizní výsledky.

Zlepšete vaše noční pozorování pomocí správné volby vlnové délky IR přísvitu

Noční vidění hraje klíčovou roli ve využití fotopastí, a to zejména kvůli jejich noční aktivitě. Jedním z důležitých faktorů je vlnová délka infračerveného (IR) přísvitu, která ovlivňuje viditelnost světla. Zatímco přísvity o vlnové délce 940 nm jsou pro lidské oko zcela neviditelné, 840 nm přísvity mírně svítí do červena a mají schopnost osvítit prostor až o jednu třetinu dál. Fotopast BUNATY WIDE FULL HD je vybavena nočním viděním s vlnovou délkou 940 nm, což znamená, že je schopna poskytnout zcela neviditelné noční osvětlení. Díky tomu je tato fotopast vhodná nejen pro sledování zvěře, ale také pro ochranu objektů před krádežemi a vandalismem. Pokud hledáte kvalitní fotopasti pro ochranu před zloději, navštivte naše stránky a vyberte si tu pravou fotopast na zloděje pro vaše potřeby. Buďte připraveni a důkladně chráníme vaše objekty!

Zlatá střední cesta: Fotopast BUNATY WIDE FULL HD

S fotopastí BUNATY WIDE FULL HD získáte rozumný výkon za přijatelnou cenu. Pokud hledáte optimální a cenově dostupné řešení, je tato fotopast přesně to, co potřebujete. Buďte připraveni na skvělé zážitky z pozorování divoké zvěře!

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
IR přísvit 940nm
Noční vidění Do 15m
Timelapse funkce Ano
Velikost displeje 2″
Kategorie Zlatá střední třída
Vlnová délka IR přísvitu 940 nm (neviditelné noční osvětlení)
Cena Od 6700 Kč
Timelapse funkce Umí fotografie v přesně nastavených intervalech

BUNATY – specialisté na fotopasti

BUNATY je společnost, která se dlouhodobě zabýva výrobou fotopastí. S radostí můžeme informovat, že v naší nabídce nyní naleznete 4 různé modely fotopastí od značky BUNATY. Tato renomovaná značka je považována za průkopníka v oblasti fotopastí a klade důraz na nejvyšší kvalitu a spolehlivost svých produktů. I přes svou špičkovou kvalitu jsou ceny fotopastí od BUNATY přístupné, a to již od 6700 Kč. Budete-li se spolehnout na fotopasti od BUNATY, můžete očekávat bezkonkurenční výkon a spolehlivost.

Timelapse funkce – Dokonalé zdokumentování vývoje událostí

Timelapse funkce je skvělým nástrojem, který umožňuje fotopastě pořizovat fotografie v přesně nastavených intervalech, jako je například každá minuta. Tím se vytváří jedinečná možnost detailního zachycení postupného vývoje událostí na daném místě. Díky BUNATY WIDE FULL HD můžete tuto funkci využít nejen k dokumentaci staveb, ale i k zachycení jakýchkoli jiných procesů či přírodních jevů. S touto technologií budete mít možnost sledovat změny a transformace prostředí jako nikdy předtím. Buďte svědkem unikátních okamžiků a zachyťte je skvěle zdokumentované díky timelapse funkci.

Shrnutí

Fotopast BUNATY WIDE FULL HD je inovativním modelem s pokročilými funkcemi od renomované značky BUNATY. S infračerveným nočním viděním do 15 metrů a vlnovou délkou 940 nm poskytuje kvalitní monitorování zařízení. Díky 2″ displeji a timelapse funkci nabízí snadné ovládání a dokonalé zdokumentování událostí. Fotopast BUNATY WIDE FULL HD je cenově dostupnou volbou s vysokým výkonem, vhodnou pro ochranu objektů i sledování divoké zvěře. Spolehlivost a kvalita od specialistů na fotopasti – BUNATY.

Máte-li oblíbenou značku BUNATY. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti BUNATY.