Fotopast Bentech 4.0CG

Představujeme vám nový model fotopasti Bentech 4.0CG. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 16MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Bentech.

Fotopast Bentech 4.0CG má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Má noční vidění do vzdálenosti: 20m

– Rozlišení: 16MP

– Bentech 4.0CG je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Timelapse funkce

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Zlatá střední cesta

Bentech 4.0CG nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bentech 4.0CG tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Bentech

Bentech patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka Bentech cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3500 Kč.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bentech 4.0CG má ir noční vidění max. na 20m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 16MP.

Máte-li oblíbenou značku Bentech. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bentech.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR přísvit 940nm
Noční vidění Do 20m
Rozlišení 16MP
Displej 2″
Třída Zlatá střední
Timelapse Ano
Výrobce Bentech
Počet fotopastí od Bentech 12
Cena 3500 Kč