Fotopast Browning Dark Ops HD

Představujeme vám nový model fotopasti Browning Dark Ops HD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Browning.

Fotopast má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Browning Dark Ops HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 8MP

– Má noční vidění do vzdálenosti: přibližně 15m

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Zlatá střední cesta

Browning Dark Ops HD nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Browning Dark Ops HD má dosvit ir přibližně 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Browning Dark Ops HD umí snímat v rozlišení 8MP.

Browning

Browning patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 14 fotopastí. Značka Browning je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 7200 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Browning. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Browning.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR přísvit 940nm
Velikost displeje přibližně 2″
Rozlišení 8MP
Noční vidění do vzdálenosti přibližně 15m
Značka Browning
Kategorie Zlatá střední třída
Cena okolo 7200 Kč