Fotopast FOXcam Unka

Představujeme vám revoluční novinku – fotopastu FOXcam Unka. Dokonalá kombinace inovativního designu a vyspělé technologie, která vás ohromí svými mnoha užitečnými funkcemi. Tento neobyčejný model je výsledkem snahy renomovaného výrobce FOXcam, který neustále posouvá hranice v oblasti fotopastí.

Fotopast FOXcam Unka má tyto parametry:

– Má noční vidění do vzdálenosti: 30m

– Časosběrná

– Velikost displeje: 2″

– FOXcam Unka je zlatá střední třída mezi fotopastmi

FOXcam – Vysoce kvalitní fotopasti od známého výrobce

FOXcam je spolehlivým výrobcem fotopastí, které jsou všeobecně známé svou vysokou kvalitou a spolehlivostí. Naše nabídka zahrnuje již 4 modely od této prestižní značky. FOXcam se specializuje na výrobky vyšší třídy, což se odráží v jejich skvělých parametrech a výkonu. Pro tyto výhody však musíte počítat s průměrnou cenou 4600 Kč.

Větší displej znamená pohodlnější práci

Čím větší je displej fotopasti, tím pohodlnější je práce s ní. Obvykle se doporučuje velikost 2 palce, kterou má i tato fotopast.

Rozsah nočního vidění a jeho vliv na spotřebu

Rozsah nočního vidění je jedním z nejdůležitějších faktorů, které musíme brát v úvahu při výběru fotopasti. S rostoucím rozsahem však dochází i ke zvýšení spotřeby baterie. Obvykle je pro nás dostatečný rozsah nočního vidění v rozmezí 15-25 metrů. Na větší vzdálenost už totiž čidlo PIR stejně nereaguje. Fotopast FOXcam Unka nabízí noční vidění až do vzdálenosti 30 metrů.

Časosběrná funkce – dokonalé zdokumentování událostí

Časosběrná funkce je opravdu zajímavá možnost, kterou nabízí fotopast FOXcam Unka. Tato funkce umožňuje pořizovat fotografie v přesně stanovených intervalech, například každou minutu. Díky tomu lze dokonale zdokumentovat vývoj událostí v daném místě. Ať už potřebujete zaznamenat postup stavebních prací nebo sledovat změny ve volné přírodě, časosběrná funkce vám poskytne zajímavé a důkazní materiály.

Zlatá střední cesta: dokonalá kombinace výkonu a ceny

FOXcam Unka je tu pro vás, abyste získali rozumný výkon ve fotopasti za přijatelnou cenu. Jestliže preferujete vyvážený přístup a hledáte zlatou střední cestu, pak je tato fotopast nezbytným vybavením.

Shrnutí

Fotopast FOXcam Unka je revolučním modelem od renomovaného výrobce FOXcam, který přináší inovativní design a vyspělou technologii. S rozměrným 2″ displejem a nočním viděním až do vzdálenosti 30 metrů překonává očekávání. Je vybavena časosběrnou funkcí, která umožňuje pořizovat fotografie v intervalech a poskytuje tak důkazní materiály o událostech na zkoumaném místě. Jedná se o zlatou střední třídu mezi fotopastmi, která nabízí vyvážený výkon a přijatelnou cenu. Spolehlivost a kvalita značky FOXcam se promítají v jejích skvělých parametrech a výkonu. Pro obecné použití na blogu s přehledem a hodnocením produktů je tato fotopast skvělou volbou.Máte-li oblíbenou značku FOXcam. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti FOXcam.

Nejdůležitější informace z článku

Parametry fotopasti FOXcam Unka: Informace:
Noční vidění Do vzdálenosti 30m
Displej Velikost 2″
Typ Časosběrná
Třída Zlatá střední třída mezi fotopastmi
FOXcam Unka cena Průměrná cena 4600 Kč
Výhody Revolutionární design, vyspělá technologie, vysoká spolehlivost a kvalita značky
Rozsah nočního vidění Optimální v rozmezí 15-25 metrů
Časosběrná funkce Dokonalé zdokumentování událostí, možnost fotografování po stanovených intervalech