Fotopast ScoutGuard SG520 PRO

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard SG520 PRO. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce ScoutGuard.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 12MP

– Dosvit IR: 17m

– Časosběrné pořizování fotografií

– ScoutGuard SG520 PRO je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

– IR přísvit: 940nm

Zlatá střední cesta

ScoutGuard SG520 PRO nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

ScoutGuard

ScoutGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 22 fotopastí. Značka ScoutGuard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej 2″.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 12MP.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard SG520 PRO má noční vidění do vzdálenosti 17m.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. ScoutGuard SG520 PRO tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
Dosvit IR 17m
Velikost displeje 2″
IR přísvit 940nm
Značka ScoutGuard
Průměrná cena 4900 Kč
Zásadní funkce pro fotopasti Noční vidění
Typ nočního vidění Zcela neviditelné noční vidění (940nm)
Časosběrné pořizování fotografií Možnost pořizování fotografií v přesně určeném intervalu