Bentech 3.0C

Představujeme vám nový model fotopasti Bentech 3.0C. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce Bentech.

Bentech 3.0C má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 12MP

– Bentech 3.0C je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– V noci vidí až na: 20m

– Časosběr

– IR přísvit: 940nm

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bentech 3.0C má dosvit ir 20m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Bentech 3.0C má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Bentech 3.0C má rozlišení 12MP.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bentech 3.0C tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Zlatá střední cesta

Bentech 3.0C nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Bentech. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bentech.

Nejdůležitější informace z článku

„`html

Parametr Hodnota
Velikost displeje přibližně 2″“
Rozlišení 12MP
Zlatá střední třída ano
Dosah nočního vidění 20m
IR přísvit 940nm
Noční vidění 940nm, zcela neviditelné
Časosběr ano

„`