Bentech SP1390

Představujeme vám novým model fotopasti Bentech SP1390. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Bentech.

Fotopast Bentech SP1390 má tyto parametry:

– Dosvit IR: přibližně 15m

– Bentech SP1390 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR přísvit: 940nm

– Timelapse funkce

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bentech SP1390 má noční vidění do vzdálenosti přibližně 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast Bentech SP1390 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bentech SP1390 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Zlatá střední cesta

Bentech SP1390 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Fotopasti Bentech

Bentech patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka Bentech cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3500 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Bentech. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bentech.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje přibližně 2″
Dosvit IR přibližně 15m
IR přísvit 940nm
Noční vidění zcela neviditelné noční vidění (vlnová délka 940nm)
Timelapse funkce ano, umožňuje dokumentování událostí v daném místě
Střední třída mezi fotopastmi zlatá střední třída s rozumným výkonem za přijatelnou cenu
Značka Bentech, nabídka 12 fotopastí s cenou přibližně 3500 Kč