KeepGuard KG790

Představujeme vám nový model fotopasti KeepGuard KG790. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 20MP. Jedná se o novinku od výrobce KeepGuard.

Fotopast má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Rozlišení: 20MP

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Časosběr

– KeepGuard KG790 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR dosvit: 30m

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast KeepGuard KG790 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

KeepGuard

KeepGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka KeepGuard cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4500 Kč.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. KeepGuard KG790 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast KeepGuard KG790 v noci vidí až na 30m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast KeepGuard KG790 má rozlišení 20MP.

Zlatá střední cesta

KeepGuard KG790 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku KeepGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti KeepGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
IR přísvit 940nm
Rozlišení 20MP
Velikost displeje přibližně 2″
Časosběr Ano
IR dosvit 30m
Značka KeepGuard
Cena přibližně 4500 Kč
Noční vidění 940nm vlnová délka, neviditelné noční vidění
Časosběr Dokumentování událostí v přesně určeném intervalu
Zlatá střední cesta Rozumný výkon za přijatelnou cenu