Fotopast Primos PROOF CAM 03

Představujeme vám nový model fotopasti Primos PROOF CAM 03. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Primos.

Primos PROOF CAM 03 má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 12MP

– Časosběrná

– Dosvit IR: přibližně 15m

– Primos PROOF CAM 03 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Primos PROOF CAM 03 má noční vidění do vzdálenosti přibližně 15m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Primos PROOF CAM 03 umí snímat v rozlišení 12MP.

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Primos PROOF CAM 03 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Fotopasti Primos

Primos je drobný výrobce, který má v nabídce pouze 1 model fotopasti. Značka Primos cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4400 Kč.

Zlatá střední cesta

Primos PROOF CAM 03 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Primos. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Primos.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 12MP
Velikost displeje přibližně 2″
Dosvit IR přibližně 15m
Časosběrná Ano
Zlatá střední třída Ano