Berger & Schröter SG880MK18M/HD

Představujeme vám nový model fotopasti Berger & Schröter SG880MK18M/HD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 18MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Berger.

Berger & Schröter SG880MK18M/HD má tyto parametry:

– IR dosvit: přibližně 15m

– Berger & Schröter SG880MK18M/HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 18MP

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Funkce odesílání fotek přes GSM

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Berger & Schröter SG880MK18M/HD disponuje rozlišením 18MP.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Berger & Schröter SG880MK18M/HD má ir noční vidění max. na přibližně 15m.

Zlatá střední cesta

Berger & Schröter SG880MK18M/HD nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

Funkce odesílání fotek přes GSM

Díky tomu, že Berger & Schröter SG880MK18M/HD umí odesílat fotky přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Berger

Berger patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 4 fotopasti. Značka Berger se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5368 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Berger. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Berger.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 18MP
IR dosvit Přibližně 15m
Třída Zlatá střední třída
Velikost displeje Přibližně 2″
Funkce odesílání fotek přes GSM Ano