Evolveo StrongVision A

Představujeme vám nový model fotopasti Evolveo StrongVision A. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 20MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Evolveo.

Fotopast Evolveo StrongVision A má tyto parametry:

– Časosběr

– IR přísvit: 940nm

– Evolveo StrongVision A patří mezi nejlevnější fotopasti

– Rozlišení: 20MP

– IR dosvit: 25m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Evolveo StrongVision A v noci vidí až na 25m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Fotopasti Evolveo

Evolveo patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 3 fotopasti. Značka Evolveo se zaměřuje především na cenu, a v jeho nabídce tak najedete ty nejlevnější fotopasti, pohybující se okolo ceny 2097 Kč.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Evolveo StrongVision A dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2331 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Evolveo StrongVision A má rozlišení 20MP.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Evolveo StrongVision A tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku Evolveo. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Evolveo.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 20MP
IR dosvit 25m
Velikost displeje Přibližně 2″
IR přísvit 940nm
Časosběr Ano
Výrobce Evolveo
Cena Do 2331 Kč