Fotopast Technaxx Wild Cam TX-125

Představujeme vám nový model fotopasti Technaxx Wild Cam TX-125. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o novinku od výrobce Technaxx.

Fotopast má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Technaxx Wild Cam TX-125 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Časosběrné pořizování fotografií

– Rozlišení: 8MP

– IR noční vidění max. na: 18m

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Technaxx Wild Cam TX-125 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 8MP.

Technaxx

Technaxx patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 3 fotopasti. Značka Technaxx se zaměřuje především na cenu, a v jeho nabídce tak najedete ty nejlevnější fotopasti, pohybující se okolo ceny 2247 Kč.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Technaxx Wild Cam TX-125 v noci vidí až na 18m.

Zlatá střední cesta

Technaxx Wild Cam TX-125 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Technaxx. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Technaxx.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Velikost displeje přibližně 2″
Časosběrné pořizování fotografií Ano, umožňuje dokumentování událostí v přesně určených intervalech
Rozlišení 8MP
IR noční vidění Max. 18m
Značka Technaxx
Typ zařízení Zlatá střední třída mezi fotopastmi