Fotopast Ltl Acorn 6310 MCW

Představujeme vám nový model fotopasti Ltl Acorn 6310 MCW. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Ltl Acorn.

Fotopast má tyto parametry:

– Ltl Acorn 6310 MCW je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 12MP

– V noci vidí až na: 15m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR přísvit: 940nm

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Ltl Acorn 6310 MCW v noci vidí až na 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Zlatá střední cesta

Ltl Acorn 6310 MCW nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Ltl Acorn 6310 MCW disponuje rozlišením 12MP.

Fotopasti Ltl Acorn

Ltl Acorn patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 11 fotopastí. Značka Ltl Acorn je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 5751 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Ltl Acorn. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Ltl Acorn.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 12MP
Noční vidění 15m, vlnová délka IR přísvitu: 940nm (neviditelné noční světlo)
Velikost displeje Přibližně 2″
Zlatá střední cesta Rozumný výkon za přijatelnou cenu