Bolyguard BG310-M

Představujeme vám nový model fotopasti Bolyguard BG310-M. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 18MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Bolyguard.

Fotopast Bolyguard BG310-M má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR noční vidění max. na: 25m

– IR přísvit: 940nm

– Bolyguard BG310-M je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 18MP

– Timelapse funkce

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bolyguard BG310-M má ir noční vidění max. na 25m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast Bolyguard BG310-M má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bolyguard BG310-M tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 18MP.

Bolyguard

Bolyguard patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 2 fotopasti. Značka Bolyguard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5500 Kč.

Zlatá střední cesta

Bolyguard BG310-M nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Bolyguard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bolyguard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje přibližně 2″
IR noční vidění max. 25m
IR přísvit 940nm
Rozlišení 18MP
Timelapse funkce Ano
Značka Bolyguard
Průměrná cena 5500 Kč