Browning Recon Force Full HD

Představujeme vám nový model fotopasti Browning Recon Force Full HD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 10MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Browning.

Fotopast má tyto parametry:

– Browning Recon Force Full HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 10MP

– Dosvit IR: přibližně 15m

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Browning

Browning patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 14 fotopastí. Značka Browning je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 7200 Kč.

Zlatá střední cesta

Browning Recon Force Full HD nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 10MP.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Browning Recon Force Full HD má ir noční vidění max. na přibližně 15m.

Máte-li oblíbenou značku Browning. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Browning.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR přísvit 940nm
Velikost displeje Přibližně 2″
Rozlišení 10MP
Dosvit IR Přibližně 15m
Noční vidění Neviditelné noční vidění (940nm)
Značka Browning
Cena Okolo 7200 Kč