Bunaty Mini WiFi

Představujeme vám novým model fotopasti Bunaty Mini WiFi. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o novinku od výrobce Bunaty.

Fotopast Bunaty Mini WiFi má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– V noci vidí až na: 15m

– Bunaty Mini WiFi je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR přísvit: 940nm

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bunaty Mini WiFi má ir noční vidění max. na 15m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Bunaty

Bunaty patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 7 fotopastí. Značka Bunaty se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Zlatá střední cesta

Bunaty Mini WiFi nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Máte-li oblíbenou značku Bunaty. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bunaty.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje přibližně 2″
Noční vidění až na 15m, vlnová délka IR přísvitu 940nm (neviditelné)
Výrobce Bunaty
Třída fotopasti Zlatá střední cesta