UOVision UV 562

Představujeme vám nový model fotopasti UOVision UV 562. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce UOVision.

UOVision UV 562 má tyto parametry:

– IR přísvit: 850nm

– V noci vidí až na: 15m

– Rozlišení: 8MP

– UOVision UV 562 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

UOVision

UOVision patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 16 fotopastí. Značka UOVision se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5800 Kč.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast UOVision UV 562 má dosvit ir 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 8MP.

Zlatá střední cesta

UOVision UV 562 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku UOVision. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti UOVision.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
IR přísvit 850nm
V noční vidí až na 15m
Rozlišení 8MP
Velikost displeje Přibližně 2″
Průměrná cena 5800 Kč
Zlatá střední třída UOVision UV 562