ScoutGuard SG2060-X

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard SG2060-X. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 25MP. Jedná se o novinku od výrobce ScoutGuard.

Fotopast ScoutGuard SG2060-X má tyto parametry:

– Má noční vidění do vzdálenosti: přibližně 15m

– ScoutGuard SG2060-X je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 25MP

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast ScoutGuard SG2060-X má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Fotopasti ScoutGuard

ScoutGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 22 fotopastí. Značka ScoutGuard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard SG2060-X má ir dosvit přibližně 15m.

Zlatá střední cesta

ScoutGuard SG2060-X nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 25MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Noční vidění Přibližně 15m, vlnová délka IR přísvitu 940nm
Třída fotopasti Zlatá střední třída
Rozlišení 25MP
IR přísvit 940nm
Velikost displeje Přibližně 2″