Braun ScoutingCam 300

Představujeme vám nový model fotopasti Braun ScoutingCam 300. Jedná se o novinku od výrobce BRAUN PHOTOTECHNIK. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 5MP, a displej o velikosti přibližně 2″“.

Fotopast má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR dosvit: přibližně 15m

– Braun ScoutingCam 300 patří mezi nejlevnější fotopasti

– Rozlišení: 5MP

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Braun ScoutingCam 300 má dosvit ir přibližně 15m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast disponuje rozlišením 5MP.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Braun ScoutingCam 300 dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2391.0 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku BRAUN PHOTOTECHNIK. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti BRAUN PHOTOTECHNIK.