Denver HSM-5003

Denver HSM-5003 – nový model fotopasti s rozlišením 5MP! Tento zajímavý kousek je posledním přírůstkem v řadě fotopastí od renomovaného výrobce Denver. Těšíme se, že vám můžeme představit tuto inovativní fotopast s výkonným 5MP rozlišením.

Fotopast Denver HSM-5003 má tyto parametry:

– Rozlišení: 5MP

– Velikost displeje: 2″

– Má noční vidění do vzdálenosti: přibližně 15m

– Denver HSM-5003 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Podpora vzdálené komunikace

Vliv rozlišení na kvalitu fotopasti

Rozlišení snímače je klíčovým faktorem ovlivňujícím kvalitu a velikost snímků. Čím vyšší je rozlišení fotopasti, tím lepší kvalitu záznamů dokáže zachytit. Fotopast Denver HSM-5003 má úctyhodných 5 megapixelů.

Význam nočního vidění pro fotopasti

Noční vidění hraje klíčovou roli pro správnou funkci fotopasti. Pokročilejší osvětlení však znamená vyšší spotřebu energie. Obvykle je optimální dosvit nočního vidění v rozmezí 15-25 metrů, protože na větší vzdálenosti už PIR senzor nereaguje spolehlivě. Například fotopast Denver HSM-5003 disponuje infračerveným dosvitem kolem 15 metrů.

Denver – výběr z nejnovější nabídky fotopastí

Denver je jedním z předních výrobců fotopastí, který aktuálně nabízí celkem 11 modelů. Značka Denver je známá svým zaměřením na dostupnou cenu, a tak můžete v jejich sortimentu nalézt fotopasti za skvělou cenu kolem 2200 Kč. S Denverem získáte kvalitní fotopast, která splní vaše očekávání i bez vyprázdnění peněženky.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 5MP
Velikost displeje 2″
Noční vidění Přibližně 15m
Třída fotopasti Zlatá střední třída
Podpora vzdálené komunikace Ano
Infračervený dosvit Přibližně 15 metrů
Doporučená velikost displeje Minimálně 2 palce

Denver HSM-5003 – Zlatá střední cesta pro ty, kdo hledají kvalitu za dobrou cenu

S fotopascí Denver HSM-5003 získáte solidní výkon bez vysokých nákladů. Pokud preferujete vyváženou kombinaci kvality a ceny, pak je tento model ideální volbou pro vaše potřeby. Díky svým funkcím a cenové dostupnosti se stává tato fotopast atraktivním řešením pro mnoho zákazníků.

Vyjímečná podpora pro vzdálenou komunikaci

Díky pokročilé GSM technologii Denver HSM-5003 je vaše fotopast ještě užitečnější. Tento skvělý nástroj vám umožní dostávat upozornění na zaznamenaný pohyb prostřednictvím MMS či e-mailu. Nyní budete vždy v obraze, i když nejste fyzicky přítomni.

Proč je důležitá velikost displeje fotopasti?

Velikost displeje je jedním z klíčových faktorů, které ovlivňují pohodlí při práci s fotopastí. Čím větší je displej, tím snadněji a pohodlněji můžete ovládat zařízení a prohlížet zachycené snímky. Doporučená velikost displeje je obvykle minimálně 2 palce, což poskytuje dostatečný prostor pro přehledné zobrazení fotografií a nastavení.

Shrnutí

Denver HSM-5003 je nový model fotopasti od renomovaného výrobce Denver, který se pyšní výkonným 5MP rozlišením. Tato fotopast nabízí kvalitní snímky díky vysokému rozlišení a nočnímu vidění dosahujícímu přibližně 15 metrů. Jedná se o zlatou střední třídu mezi fotopastmi s podporou vzdálené komunikace pomocí pokročilé GSM technologie. Denver HSM-5003 je atraktivní volbou pro ty, kdo hledají kvalitu za dobrou cenu a preferují vyváženou kombinaci výkonu a finanční dostupnosti. Díky funkcím a velikosti displeje 2 palce poskytuje fotopast pohodlné ovládání a prohlížení zachycených snímků. S celkově širokou nabídkou fotopastí od značky Denver si každý nadšenec do přírody najde ten správný model pro své potřeby.Máte-li oblíbenou značku Denver. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Denver.