FORESTCAM LS870 Gen2

Představujeme vám nový model fotopasti FORESTCAM LS870 Gen2. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce FORESTCAM.

Fotopast má tyto parametry:

– IR dosvit: 15m

– Rozlišení: 12MP

– FORESTCAM LS870 Gen2 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

– IR přísvit: 940nm

FORESTCAM

FORESTCAM je drobný výrobce, který má v nabídce pouze 1 model fotopasti. Značka FORESTCAM cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4500 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast FORESTCAM LS870 Gen2 umí snímat v rozlišení 12MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej 2″.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast FORESTCAM LS870 Gen2 v noci vidí až na 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast FORESTCAM LS870 Gen2 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Zlatá střední cesta

FORESTCAM LS870 Gen2 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku FORESTCAM. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti FORESTCAM.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR dosvit 15m
Rozlišení 12MP
Velikost displeje 2″
IR přísvit 940nm
Značka FORESTCAM
Cenová kategorie Levnější fotopasti (~4500 Kč)
Zlatá střední třída Ano