Bolyguard BG310-MFP

Představujeme vám novým model fotopasti Bolyguard BG310-MFP. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o novinku od výrobce Bolyguard.

Fotopast Bolyguard BG310-MFP má tyto parametry:

– Dosvit IR: 25m

– Velikost displeje: 2″

– Bolyguard BG310-MFP je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR přísvit: 940nm

Fotopasti Bolyguard

Bolyguard patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 2 fotopasti. Značka Bolyguard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5500 Kč.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bolyguard BG310-MFP má ir noční vidění max. na 25m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti 2″.

Zlatá střední cesta

Bolyguard BG310-MFP nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast Bolyguard BG310-MFP má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Máte-li oblíbenou značku Bolyguard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bolyguard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota u fotopasti Bolyguard BG310-MFP
Dosvit IR 25m
Velikost displeje 2″
Třída Zlatá střední třída
IR přísvit 940nm