Bunaty FULL HD

Představujeme vám nový model fotopasti Bunaty FULL HD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 24MP. Jedná se o novinku od výrobce Bunaty.

Bunaty FULL HD má tyto parametry:

– Časosběr

– Bunaty FULL HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 24MP

– Velikost displeje: 2″

– IR noční vidění max. na: 25m

– IR přísvit: 940nm

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti 2″.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bunaty FULL HD tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Fotopasti Bunaty

Bunaty patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 7 fotopastí. Značka Bunaty se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Bunaty FULL HD umí snímat v rozlišení 24MP.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bunaty FULL HD má ir noční vidění max. na 25m.

Zlatá střední cesta

Bunaty FULL HD nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Bunaty. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bunaty.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 24MP
Velikost displeje 2″
Noční vidění (max. dosvit) 25m
IR přísvit 940nm
Časosběr Možný