UOVision UV 785 HD

Představujeme vám nový model fotopasti UOVision UV 785 HD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce UOVision.

UOVision UV 785 HD má tyto parametry:

– IR noční vidění max. na: přibližně 15m

– Časosběr

– IR přísvit: 940nm

– Rozlišení: 12MP

– UOVision UV 785 HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast UOVision UV 785 HD umí snímat v rozlišení 12MP.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

UOVision

UOVision patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 16 fotopastí. Značka UOVision se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5800 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti 2″.

Zlatá střední cesta

UOVision UV 785 HD nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. UOVision UV 785 HD tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast UOVision UV 785 HD má ir noční vidění max. na přibližně 15m.

Máte-li oblíbenou značku UOVision. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti UOVision.