UOVision UV 785 HD

Představujeme vám nový model fotopasti UOVision UV 785 HD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce UOVision.

UOVision UV 785 HD má tyto parametry:

– IR noční vidění max. na: přibližně 15m

– Časosběr

– IR přísvit: 940nm

– Rozlišení: 12MP

– UOVision UV 785 HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast UOVision UV 785 HD umí snímat v rozlišení 12MP.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

UOVision

UOVision patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 16 fotopastí. Značka UOVision se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5800 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti 2″.

Zlatá střední cesta

UOVision UV 785 HD nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. UOVision UV 785 HD tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast UOVision UV 785 HD má ir noční vidění max. na přibližně 15m.

Máte-li oblíbenou značku UOVision. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti UOVision.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 12MP
IR noční vidění Přibližně 15m, vlnová délka 940nm
Časosběr Ano
Velikost displeje 2″
Typ nočního vidění Neviditelné noční vidění (940nm)
Výrobce UOVision
Cena Průměrně 5800 Kč