FoxCam FORESTER

Představujeme vám nový model fotopasti FoxCam FORESTER. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce FoxCam.

Fotopast má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Timelapse funkce

– FoxCam FORESTER patří mezi nejlevnější fotopasti

– Velikost displeje: 2″

– Rozlišení: 12MP

– IR noční vidění max. na: 30m

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti 2″.

Fotopasti FoxCam

FoxCam patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 2 fotopasti. Značka FoxCam cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3800 Kč.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. FoxCam FORESTER tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast FoxCam FORESTER má ir noční vidění max. na 30m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. FoxCam FORESTER má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je FoxCam FORESTER dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast FoxCam FORESTER má rozlišení 12MP.

Máte-li oblíbenou značku FoxCam. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti FoxCam.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR přísvit 940nm
Timelapse funkce Ano
Velikost displeje 2″
Nejlevnější fotopast ANO
Rozlišení 12MP
IR noční vidění max. 30m