Fotopast UOVision Green N-30

Představujeme vám nový model fotopasti UOVision Green N-30. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 30MP. Jedná se o novinku od výrobce UOVision.

Fotopast UOVision Green N-30 má tyto parametry:

– Časosběr

– Rozlišení: 30MP

– Velikost displeje: 2″

– UOVision Green N-30 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– V noci vidí až na: 15m

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti 2″.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 30MP.

Fotopasti UOVision

UOVision patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 16 fotopastí. Značka UOVision se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5800 Kč.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast UOVision Green N-30 má ir noční vidění max. na 15m.

Zlatá střední cesta

UOVision Green N-30 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. UOVision Green N-30 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku UOVision. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti UOVision.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 30MP
Velikost displeje 2″
Model UOVision Green N-30
Vzdálenost nočního vidění Max. 15m
Třída fotopasti Zlatá střední třída
Průměrná cena 5800 Kč
Časosběr Ano