Fotopast Bentech 4.0CG

Představujeme vám nový model fotopasti Bentech 4.0CG. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 16MP. Jedná se o novinku od výrobce Bentech.

Bentech 4.0CG má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Časosběrné pořizování fotografií

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Bentech 4.0CG je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR noční vidění max. na: 20m

– Rozlišení: 16MP

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 16MP.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bentech 4.0CG má ir noční vidění max. na 20m.

Zlatá střední cesta

Bentech 4.0CG nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bentech 4.0CG tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Máte-li oblíbenou značku Bentech. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bentech.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Model fotopasti Bentech 4.0CG
Rozlišení 16MP
IR přísvit 940nm
Velikost displeje Přibližně 2″
IR noční vidění max. 20m
Typ fotopasti Zlatá střední třída
Časosběrné pořizování fotografií ANO