Fotopast Bentech TC03

Představujeme vám nový model fotopasti Bentech TC03. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Bentech.

Bentech TC03 má tyto parametry:

– IR dosvit: přibližně 15m

– Časosběrné pořizování fotografií

– Velikost displeje: 2″

– Rozlišení: 12MP

– Bentech TC03 patří mezi nejlevnější fotopasti

– IR přísvit: 940nm

Bentech

Bentech patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka Bentech cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3500 Kč.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Bentech TC03 dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bentech TC03 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Bentech TC03 disponuje rozlišením 12MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti 2″.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Bentech TC03 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bentech TC03 v noci vidí až na přibližně 15m.

Máte-li oblíbenou značku Bentech. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bentech.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota u fotopasti Bentech TC03
IR dosvit přibližně 15m
Časosběrné pořizování fotografií ano
Velikost displeje 2″
Rozlišení 12MP
Cena do 2300 Kč
IR přísvit 940nm