Fotopast EVOLVEO StrongVision PRO 4G

Představujeme vám nový model fotopasti EVOLVEO StrongVision PRO 4G. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce EVOLVEO.

Fotopast EVOLVEO StrongVision PRO 4G má tyto parametry:

– EVOLVEO StrongVision PRO 4G je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– V noci vidí až na: 20m

– Velikost displeje: 2″

– IR přísvit: 940nm

– Timelapse funkce

– Komunikace přes GSM

– Rozlišení: 8MP

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast EVOLVEO StrongVision PRO 4G má noční vidění do vzdálenosti 20m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast EVOLVEO StrongVision PRO 4G má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Komunikace přes GSM

Díky tomu, že EVOLVEO StrongVision PRO 4G je vybavena GSM funkcí, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti 2″.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. EVOLVEO StrongVision PRO 4G tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Zlatá střední cesta

EVOLVEO StrongVision PRO 4G nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast disponuje rozlišením 8MP.

EVOLVEO

EVOLVEO patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 3 fotopasti. Značka EVOLVEO cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4000 Kč.

Máte-li oblíbenou značku EVOLVEO. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti EVOLVEO.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Noční vidění Až 20m
Velikost displeje 2″
IR přísvit 940nm
Timelapse funkce Ano
Komunikace GSM
Rozlišení 8MP