Fotopast Wachman Alfa

Představujeme vám nový model fotopasti Wachman Alfa. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 13MP. Jedná se o novinku od výrobce Wachman.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 13MP

– Velikost displeje: 2″

– Má noční vidění do vzdálenosti: 25m

– Wachman Alfa je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti 2″.

Zlatá střední cesta

Wachman Alfa nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Wachman

Wachman patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 5 fotopastí. Značka Wachman cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 2900 Kč.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Wachman Alfa má noční vidění do vzdálenosti 25m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Wachman Alfa disponuje rozlišením 13MP.

Máte-li oblíbenou značku Wachman. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Wachman.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 13MP
Velikost displeje 2″
Noční vidění do vzdálenosti 25m
Zlatá střední třída ANO
Výrobce Wachman
Cena 2900 Kč