Fotopast Stamony ST-HC-8000B

Představujeme vám nový model fotopasti Stamony ST-HC-8000B. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o novinku od výrobce Stamony.

Fotopast Stamony ST-HC-8000B má tyto parametry:

– V noci vidí až na: 20m

– Velikost displeje: 2″

– Stamony ST-HC-8000B patří mezi nejlevnější fotopasti

– Rozlišení: 8MP

– IR přísvit: 940nm

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Stamony ST-HC-8000B disponuje rozlišením 8MP.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Stamony ST-HC-8000B má ir dosvit 20m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti 2″.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Stamony ST-HC-8000B má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Fotopasti Stamony

Stamony patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 3 fotopasti. Značka Stamony cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3100 Kč.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Stamony ST-HC-8000B dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Stamony. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Stamony.