Secutek SST-MiNi301

Představujeme vám nový model fotopasti Secutek SST-MiNi301. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Secutek.

Secutek SST-MiNi301 má tyto parametry:

– Velikost displeje: 2″

– V noci vidí až na: 20m

– Rozlišení: 12MP

– Secutek SST-MiNi301 patří mezi nejlevnější fotopasti

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Secutek SST-MiNi301 dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Secutek SST-MiNi301 disponuje rozlišením 12MP.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Secutek SST-MiNi301 v noci vidí až na 20m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti 2″.

Secutek

Společnost Secutek je známým hráčem na poli bezpečnostní a sledovací techniky. Produkty značky Secutek jsou zajímavé zejména tím, že nabízí velmi slušnou kvalitu, za dostupnou cenu. V případě, že vybíráte fotopast, tak Secutek je rozhodně dobrou volbou, jelikož se na fotopasti specializuje již celou řadu let.

Máte-li oblíbenou značku Secutek. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Secutek.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
Dosvit IR přísvitu 20m
Velikost displeje 2″
Výhodná cena Do 2300 Kč
Výrobce Secutek