Fotopast BUNATY WIDE FULL HD

Rádi bychom vám představili nejnovější model fotopasti od společnosti BUNATYBUNATY WIDE FULL HD. Tato fotopast je skutečně zajímavým kouskem, který nabízí mnoho užitečných funkcí. Výrobce se zaměřil na inovaci a výsledkem je tento nový model, který je připraven vám poskytnout jedinečný zážitek při používání.

Fotopast má tyto parametry:

– BUNATY WIDE FULL HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR přísvit: 940nm

– Dosvit IR: 15m

– Časosběrné pořizování fotografií

– Velikost displeje: 2″

Funkce časosběrného pořizování fotografií je skutečně zajímavá. Fotopast, vybavená touto funkcí, je schopna pořizovat snímky v přesně stanoveném časovém intervalu. Může to být například každá minuta. Díky této možnosti je možné naprosto kompletně zdokumentovat veškerý vývoj událostí na daném místě. Aplikace BUNATY WIDE FULL HD s touto funkcí Vám tak může posloužit nejen při dokumentování staveb, ale i v mnoha dalších oblastech.

BUNATY – nejlepší výrobce fotopastí

BUNATY je jednou z nejznámějších značek výrobců fotopastí. Na trhu je už neuvěřitelných 4 modely od BUNATY a každý z nich si získává stále větší popularitu mezi lovci a přírodovědci. Proč je značka BUNATY to nejlepší, co můžete mít?

Prvním a nejdůležitějším faktorem je kvalita. BUNATY se dlouhodobě drží na špičce v oboru a jeho fotopasti jsou pečlivě vyrobeny s důrazem na detail. Nejnovější technologie a designy zaručují vysokou spolehlivost a efektivitu v terénu.

Dalším faktorem je široký sortiment a výběr. BUNATY nabízí fotopasti, které vyhovují potřebám a přání každého lovcie. Bez ohledu na to, zda preferujete kompaktní model pro snadné přenášení, nebo robustní fotopast pro extrémní podmínky, BUNATY má přesně to, co hledáte.

Nakonec hovořme o ceně. I když jsou fotopasti od BUNATY na špičkové úrovni, ceny zůstávají relativně přístupné. Investice do kvalitní fotopasti je vždy důležitá, ale s BUNATY získáte skvělou cenu za vynikající výkon. Fotopasti od BUNATY se pohybují okolo 6700 Kč, což je velmi rozumná investice ve srovnání s jejich konkurencí.

Nezáleží na tom, zda jste zkušení lovec nebo začátečník, BUNATY je volbou, na kterou se můžete spolehnout. BUNATY vám pomůže získat skvělé fotografie z divoké přírody a otevře vám dveře do tajemného světa lesa. Zvolte BUNATY a užijte si jedinečné zážitky z přírody.

Dosah nočního vidění je klíčovým faktorem pro efektivitu všech fotopastí. Avšak zlepšený přísvit znamená také vyšší spotřebu energie. Obvykle je dostatečný dosah nočního vidění v rozmezí 15-25 metrů, protože na větší vzdálenost fotopast již nedochází k reakci PIR čidla. Fotopast BUNATY WIDE FULL HD je vybavena infračerveným dosvitem o délce 15 metrů.

Zlatý střed – ideální volba pro každého

Fotopast BUNATY WIDE FULL HD je skvělým příkladem rozumného výkonu za výhodnou cenu. Pokud hledáte ideální vyvážení mezi kvalitou a cenou, pak je tato fotopast tou nejlepší volbou pro vás.

Velikost displeje je klíčová

Pro maximální komfort při používání fotopasti je důležitá velikost jejího displeje. Čím větší je displej, tím snadněji a pohodlněji se vám s ním bude pracovat. Proto je doporučená minimální velikost displeje 2 palce. Tato konkrétní fotopast vás potěší svým 2 palcovým displejem, který vám poskytne dostatečný prostor pro pohodlné ovládání a prohlížení fotografií.

Novinky ve světě nočního vidění

Jednou z klíčových funkcí fotopastí je noční vidění, které je nezbytné pro jejich efektivní použití v noci. Kvalita nočního vidění je závislá na vlnové délce infračerveného přísvitu. Existují různé typy přísvitů – 940nm přísvity jsou naprosto neviditelné pro lidské oko, zatímco 840nm přísvit lehce září do červena, ale dosvítí o parádní třetinu dále. Naše nejnovější fotopast BUNATY WIDE FULL HD je vybavena nočním viděním s vlnovou délkou 940nm, což znamená, že zajišťuje zcela neviditelné noční pozorování. To z ní dělá ideální řešení nejen pro fotopasti využívané k monitorování divokých zvířat, ale také pro ochranu majetku před nepoctivci a sabotažemi. Pokud hledáte kvalitní fotopasti s nočním viděním, navštivte naši stránku a objevte širokou nabídku fotopastí určených pro ochranu proti zlodějům.

NoneMáte-li oblíbenou značku BUNATY. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti BUNATY.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Model BUNATY WIDE FULL HD
IR přísvit 940nm
Dosvit IR 15m
Velikost displeje 2″
Funkce časosběrného pořizování fotografií Ano, umožňuje pořizování snímků v předem stanoveném časovém intervalu
Cena Okolo 6700 Kč
Dosah nočního vidění 15 metrů
Zvláštní funkce Noční vidění s vlnovou délkou 940nm, neviditelné pro lidské oko