Fotopast Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT

Představujeme vám nový model fotopasti Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce BRAUN PHOTOTECHNIK.

Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT má tyto parametry:

– Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 8MP

– IR dosvit: přibližně 15m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT v noci vidí až na přibližně 15m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT umí snímat v rozlišení 8MP.

Zlatá střední cesta

Doerr SnapSHOT LIMITED 8 MP TFT nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku BRAUN PHOTOTECHNIK. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti BRAUN PHOTOTECHNIK.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 8MP
IR dosvit Přibližně 15m
Velikost displeje Přibližně 2″
Zlatá střední třída ANO