Fotopast Numaxes PIE1023

Představujeme vám nový model fotopasti Numaxes PIE1023. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP.

Fotopast má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– V noci vidí až na: 20m

– Numaxes PIE1023 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 12MP

– IR přísvit: 940nm

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Numaxes PIE1023 umí snímat v rozlišení 12MP.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Numaxes PIE1023 má noční vidění do vzdálenosti 20m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Numaxes PIE1023 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Zlatá střední cesta

Numaxes PIE1023 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 12MP
Velikost displeje 2″
Noční vidění 20m
IR přísvit 940nm
Zlatá střední třída ANO