Secutek SST-801A

Představujeme vám nový model fotopasti Secutek SST-801A. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 16MP. Jedná se o novinku od výrobce Secutek.

Secutek SST-801A má tyto parametry:

– Secutek SST-801A patří mezi nejlevnější fotopasti

– Dosvit IR: přibližně 15m

– Rozlišení: 16MP

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Secutek SST-801A dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2391.0 Kč.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Secutek SST-801A má dosvit ir přibližně 15m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Secutek SST-801A umí snímat v rozlišení 16MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Secutek

Společnost Secutek je známým hráčem na poli bezpečnostní a sledovací techniky. Produkty značky Secutek jsou zajímavé zejména tím, že nabízí velmi slušnou kvalitu, za dostupnou cenu. V případě, že vybíráte fotopast, tak Secutek je rozhodně dobrou volbou, jelikož se na fotopasti specializuje již celou řadu let.

Máte-li oblíbenou značku Secutek. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Secutek.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Výrobce Secutek
Model SST-801A
Nejlevnější fotopast Ano
Dosvit IR Přibližně 15 m
Rozlišení 16MP
Velikost displeje Přibližně 2″