Fotopast ScoutGuard SG570-6M

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard SG570-6M. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 6MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce ScoutGuard.

ScoutGuard SG570-6M má tyto parametry:

– Velikost displeje: 2″

– ScoutGuard SG570-6M patří mezi nejlevnější fotopasti

– Rozlišení: 6MP

– IR přísvit: 940nm

– V noci vidí až na: 12m

ScoutGuard

ScoutGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 22 fotopastí. Značka ScoutGuard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard SG570-6M má dosvit ir 12m.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je ScoutGuard SG570-6M dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. ScoutGuard SG570-6M má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 6MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti 2″.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 6MP
Velikost displeje 2″
IR přísvit 940nm
Dostraž nočního vidění 12m
Průměrná cena 4900 Kč
Nejlevnější fotopasti cena do 2300 Kč