SPROMISE S308

Představujeme vám nový model fotopasti SPROMISE S308. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce SPROMISE.

Fotopast SPROMISE S308 má tyto parametry:

– Rozlišení: 12MP

– IR přísvit: 940nm

– IR noční vidění max. na: přibližně 15m

– SPROMISE S308 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

– Timelapse funkce

SPROMISE

SPROMISE patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 3 fotopasti. Značka SPROMISE je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 7100 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast SPROMISE S308 má noční vidění do vzdálenosti přibližně 15m.

Zlatá střední cesta

SPROMISE S308 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti 2″.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. SPROMISE S308 disponuje rozlišením 12MP.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. SPROMISE S308 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku SPROMISE. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti SPROMISE.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
IR přísvit 940nm
Noční vidění max. dosah 15m
Velikost displeje 2″
Timelapse funkce
Provoz na ochranu před krádežemi a vandalismem
Zlatá střední třída fotopastí