Fotopast Solight FP01

Představujeme vám nový model fotopasti Solight FP01. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 5MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Solight.

Fotopast Solight FP01 má tyto parametry:

– Velikost displeje: 2″

– IR noční vidění max. na: 18m

– Rozlišení: 5MP

– Solight FP01 patří mezi nejlevnější fotopasti

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Solight FP01 má ir dosvit 18m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti 2″.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Solight FP01 dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Solight FP01 má rozlišení 5MP.

Fotopasti Solight

Solight patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 4 fotopasti. Značka Solight se zaměřuje především na cenu, a v jeho nabídce tak najedete ty nejlevnější fotopasti, pohybující se okolo ceny 1500 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Solight. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Solight.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje 2″
IR noční vidění max. 18m
Rozlišení 5MP
Cena Do 2300 Kč
Výrobce Solight