Fotopast SiFar 3,5CG

Představujeme vám nový model fotopasti SiFar 3,5CG. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce SiFar.

SiFar 3,5CG má tyto parametry:

– Má noční vidění do vzdálenosti: 25m

– SiFar 3,5CG je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

– Rozlišení: 12MP

– IR přísvit: 940nm

Zlatá střední cesta

SiFar 3,5CG nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Fotopasti SiFar

SiFar patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 5 fotopastí. Značka SiFar cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4100 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast disponuje rozlišením 12MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti 2″.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast SiFar 3,5CG má noční vidění do vzdálenosti 25m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. SiFar 3,5CG má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Máte-li oblíbenou značku SiFar. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti SiFar.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
Noční vidění 25m
Velikost displeje 2″
IR přísvit 940nm
Typ fotopasti Zlatá střední třída
Cena 4100 Kč