Ecolite XSL1008

Představujeme vám nový model fotopasti Ecolite XSL1008. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce Ecolite.

Fotopast Ecolite XSL1008 má tyto parametry:

– V noci vidí až na: 20m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Ecolite XSL1008 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 12MP

Fotopasti Ecolite

Ecolite je drobný výrobce, který má v nabídce pouze 1 model fotopasti. Značka Ecolite cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 2400 Kč.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Ecolite XSL1008 v noci vidí až na 20m.

Zlatá střední cesta

Ecolite XSL1008 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast disponuje rozlišením 12MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku Ecolite. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Ecolite.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
V noci vidí až na 20m
Velikost displeje přibližně 2″
Třída fotopasti Zlatá střední třída