Ereagle Ere E1B

Představujeme vám novým model fotopasti Ereagle Ere E1B. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Ereagle.

Fotopast Ereagle Ere E1B má tyto parametry:

– Ereagle Ere E1B je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– V noci vidí až na: 30m

– IR přísvit: 940nm

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Ereagle

Ereagle patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 6 fotopastí. Značka Ereagle se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 6200 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Zlatá střední cesta

Ereagle Ere E1B nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Ereagle Ere E1B má ir noční vidění max. na 30m.

Máte-li oblíbenou značku Ereagle. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Ereagle.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Noční vidění IR přísvit: 940nm (neviditelné noční vidění)
Ereagle Specializace na vyšší třídu výrobků, průměrná cena 6200 Kč
Velikost displeje Přibližně 2″
Zlatá střední cesta Poskytuje rozumný výkon za přijatelnou cenu
Dosvit IR přísvitu Max. 30m