OXE RD3019

Představujeme vám nový model fotopasti OXE RD3019. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 30MP. Jedná se o novinku od výrobce OXE.

Fotopast OXE RD3019 má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR přísvit: 850nm

– OXE RD3019 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 30MP

– Dosvit IR: 20m

– Časosběrná

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. OXE RD3019 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast OXE RD3019 má ir noční vidění max. na 20m.

Fotopasti OXE

OXE patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 6 fotopastí. Značka OXE se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5100 Kč.

Zlatá střední cesta

OXE RD3019 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. OXE RD3019 umí snímat v rozlišení 30MP.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále.

Máte-li oblíbenou značku OXE. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti OXE.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota u fotopasti OXE RD3019
Velikost displeje přibližně 2″
IR přísvit 850nm
Třída Zlatá střední třída
Rozlišení 30MP
Dosvit IR 20m
Časosběrná ANO, pořizování fotografií v přesně určeném intervalu
Max. noční vidění 20m
Značka OXE
Cena 5100 Kč (průměrná)