UOVision UV 572

Představujeme vám novým model fotopasti UOVision UV 572. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o novinku od výrobce UOVision.

Fotopast UOVision UV 572 má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– UOVision UV 572 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR přísvit: 940nm

– IR noční vidění max. na: 20m

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast UOVision UV 572 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast UOVision UV 572 má noční vidění do vzdálenosti 20m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Zlatá střední cesta

UOVision UV 572 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

UOVision

UOVision patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 16 fotopastí. Značka UOVision se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5800 Kč.

Máte-li oblíbenou značku UOVision. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti UOVision.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje přibližně 2″
IR přísvit 940nm
Noční vidění max. na 20m
Zlatá střední třída ANO
Výrobce UOVision
Počet fotopastí od výrobce 16
Průměrná cena 5800 Kč