Fotopast Bentech SP1390 WiFi

Představujeme vám novým model fotopasti Bentech SP1390 WiFi. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Bentech.

Bentech SP1390 WiFi má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Časosběr

– Dosvit IR: přibližně 15m

– Bentech SP1390 WiFi je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bentech SP1390 WiFi tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Bentech SP1390 WiFi má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Bentech

Bentech patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka Bentech cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3500 Kč.

Zlatá střední cesta

Bentech SP1390 WiFi nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bentech SP1390 WiFi má ir noční vidění max. na přibližně 15m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku Bentech. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bentech.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota u Bentech SP1390 WiFi
IR přísvit 940nm
Velikost displeje Přibližně 2″
Časosběr Možnost programovatelného časosběru
Dosvit IR Přibližně 15m
Typ nočního vidění Neviditelné noční vidění
Značka Bentech
Řada fotopastí 12 modelů
Cenová hladina Přibližně 3500 Kč