Fotopast LTL ACORN 3310 A

Představujeme vám nový model fotopasti LTL ACORN 3310 A. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 5MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce LTL.

Fotopast LTL ACORN 3310 A má tyto parametry:

– LTL ACORN 3310 A je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Dosvit IR: 12m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 5MP

– Timelapse funkce

– IR přísvit: 850nm

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále.

Fotopasti LTL

LTL patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 2 fotopasti. Značka LTL je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 6800 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. LTL ACORN 3310 A tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast LTL ACORN 3310 A má ir dosvit 12m.

Zlatá střední cesta

LTL ACORN 3310 A nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 5MP.

Máte-li oblíbenou značku LTL. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti LTL.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Dosvit IR 12m
Velikost displeje přibližně 2″
Rozlišení 5MP
Timelapse funkce Ano
IR přísvit 850nm
Značka LTL
Cena okolo 6800 Kč