Fotopast Ltl Acorn 5310 MC

Představujeme vám nový model fotopasti Ltl Acorn 5310 MC. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Ltl Acorn.

Ltl Acorn 5310 MC má tyto parametry:

– Dosvit IR: 10m

– IR přísvit: 940nm

– Časosběrná

– Rozlišení: 12MP

– Ltl Acorn 5310 MC je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Ltl Acorn 5310 MC disponuje rozlišením 12MP.

Zlatá střední cesta

Ltl Acorn 5310 MC nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Ltl Acorn 5310 MC tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Ltl Acorn 5310 MC má dosvit ir 10m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Ltl Acorn 5310 MC má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Ltl Acorn

Ltl Acorn patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 11 fotopastí. Značka Ltl Acorn se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5800 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Ltl Acorn. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Ltl Acorn.